O Nas

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa „ALIGATOR” istnieje na rynku od 1994 roku. Głównym celem działalności jest produkcja i dystrybucja pocztówek i karnetów okolicznościowych.

Nasze produkty oferowane są na terenie całego kraju poprzez sieć odbiorców hurtowych, których zaopatrujemy przy pomocy własnego transportu samochodowego. Od wielu lat dostarczamy towar również do klientów poza granicami Polski. Obecnie tworzymy możliwość zakupu produktów poprzez zamieszczony na stronie www.aligator.eu sklep internetowy.

Oferta FPHU „ALIGATOR” obejmuje kartki dedykowane na najważniejsze święta i uroczystości (Boże Narodzenie, Wielkanoc, Ślub, I Komunia Św, Chrzest, Walentynki, Urodziny, Imieniny), a także asortyment szkolny w postaci naklejek, tabliczek mnożenia i planów lekcji. Dysponujemy szeroką paletą wzorów na każdą z tych okazji.

Oferujemy cały wachlarz produktów, bazujących na powszechnie stosowanych technikach wzbogacania druku, m.in. lakier UV i zapachowy, brokat, tłoczenie, złocenie, a także flokowanie, które przed laty zastosowaliśmy jako jedna z pierwszych firm w Polsce i z powodzeniem stosujemy do chwili obecnej.

Dysponujemy stale rosnącą ofertą kartek w różnych formatach i na każdą okazję aby jak najpełniej sprostać gustom naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszej firmy i zapraszamy wszystkich zainteresowanych produktami do podjęcia współpracy z nami.