O Nas

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa „ALIGATOR” została założona w 1994 roku. Głównym celem działalności jest produkcja i dystrybucja kartek okolicznościowych. Do niedawna nasze produkty były dostępne przeważnie w hurtowniach. Obecnie towar jaki oferujemy można spotkać także w księgarniach, sklepach czy kwiaciarniach. Aby lepiej odpowiadać potrzebom naszych klientów zwiększyliśmy dostępny asortyment o nowe kolekcje kartek ręcznie robionych, pamiątki i akcesoria ślubne. W 2021 roku przejęliśmy prawa do druku i sprzedaży towaru firmy Artis-Collage z Gorzyc, przez co zwiększyliśmy znacząco dostępny asortyment produktów. Rozpoczęliśmy także żmudny proces reform wewnątrz firmy, aby zmienić dotychczasowy sposób sprzedaży i usprawnić obsługę klienta. 

Nasze produkty oferowane są na terenie całego kraju poprzez stale rozwijaną sieć Przedstawicieli Handlowych. Pozostają oni w stałym kontakcie z klientami, zapewniając im ciągły dostęp do naszej oferty i obsługę posprzedażną. Obecnie wdrażana jest także internetowa platforma zakupowa, która usprawni realizację zamówień.

Oferta FPHU „ALIGATOR” obejmuje kartki dedykowane na najważniejsze święta i uroczystości (Boże Narodzenie, Wielkanoc, Ślub, I Komunia Św, Chrzest, Walentynki, Urodziny, Imieniny, Rocznice), pamiątki nawiązujące do Sakramentów Św., w szczególności Chrzest, I Komunia Św., Ślub, a także akcesoria jak opakowania na butelki, skarbonki, czy księgi gości. Dysponujemy szeroką paletą wzorów na każdą z tych okazji.

Oferujemy cały wachlarz produktów, bazujących na powszechnie stosowanych technikach wzbogacania druku, m.in. lakier UV i zapachowy, brokat, tłoczenie, złocenie, a także flokowanie, które przed laty zastosowaliśmy jako jedna z pierwszych firm w Polsce i z powodzeniem stosujemy do chwili obecnej. Przy wykorzystaniu skomplikowanych wykrojników udało nam się wprowadzić do sprzedaży karnety przestrzenne, w tym najpopularniejsze karnety składane 3D, karnety bukiet, czy karnety tort. Naszą ofertę zamyka najnowsza kolekcja kartek, powstających przy wykorzystaniu lasera, czyli Eco Madera, Eco Leaf oraz Eco Wood.

Dysponujemy stale rosnącą ofertą kartek w różnych formatach i na każdą okazję aby jak najpełniej sprostać gustom naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszej firmy i zapraszamy wszystkich zainteresowanych produktami do podjęcia współpracy z nami.