KARNET BUKIET

 

Kartka z umieszczonym w środku przestrzennym bukietem

 

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą nową kolekcję kartek przestrzennych pod wspólną nazwą "Karnet Bukiet". Cechą wyróżniającą tego produktu jest umieszczona w środku kartki przestrzenna konstrukcja w kształcie bukietu kwiatów, która rozkłada się po otwarciu kartki.

Podobnie jak przy karnetach składanych 3D, tak i tu wdrożyliśmy pomysł wymiennych życzeń, które można zamocować do pierwszej strony okładki. Każda kartka została wyposażona w woreczek, w którym umieściliśmy plakietki z najpopularniejszymi życzeniami (np. "Z okazji Imienin", "W Dniu Jubileuszu", czy "Kochanej Mamie"). O tym jakie życzenia występują w konkretnym wzorze można dowiedzieć się z papierowej wkładki, znajdującej się z tyłu kartki.

Oprócz woreczka i papierowej wkładki ze zdjęciem i listą wymiennych życzeń każda kartka zawiera także białą kopertę. Wszystkie wymienione elementy wraz z kartką zostały spakowane w ochronny woreczek foliowy z zamknięciem.  

Kartki pokryte zostały lakierem UV, elementy wzoru na pierwszej stronie i bukietu wewnątrz kartki zostały pokryte lśniącym brokatem.

Kartka złożona ma wymiary: 17 cm szer. x 23 cm wys.

Karnety Bukiet są dostępne do nabycia w sieci Urzędów Pocztowych Poczty Polskiej na terenie całego kraju, a także w salonikach prasowych sieci Kolporter.

 


 

KARNET BUKIET wzór nr BU1001

 

  

 


 

 

KARNET BUKIET wzór nr BU1002

 

 

 


 

KARNET BUKIET wzór nr BU1003

 

 


 

KARNET BUKIET wzór nr BU1004

 

 


 

KARNET BUKIET wzór nr BU1005

 

 


 

KARNET BUKIET wzór nr BU1006

 

 


 

KARNET BUKIET wzór nr BU1007

 

 


 

KARNET BUKIET wzór nr BU1008